Aytaşlar Oto Kiralama Otomotiv Erzurum

Erzurum
533
Kategori : Otomotiv / Oto Kiralama

Aytaşlar Oto Kiralama Otomotiv Erzurum

Aytaşlar Oto Kiralama Otomotiv Erzurum

Erzurum Araç Kiralama

Erzurum, Doğu Anadolu Bölgesi’nin en kalabalık şehirlerinden biri olduğu gibi, Erzurum’da rent a car olarak hizmet veren çok sayıda firma yer almakta ve hem araç hem de hizmet türleri için de birçok seçenek bulunmaktadır.

Erzurum oto kiralama hizmetleri, genellikle şehir dışından gelenler tarafından yapılmaktadır. Ancak şehir dışından gelenler, kentteki oto kiralama firmaları hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığı gibi, detaylı bir araştırma yapmadan alınan kiralama hizmetleri mağduriyete yol açabilmektedir. Bunun yanı sıra, Erzurum’da oto kiralama yapılacak aracın model ve markasının da hangi firmalar tarafından kiralandığı hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Ekonomik ya da lüks sınıf araç kiralama hizmeti almadan önce, firma araştırması yapılması oldukça önemlidir

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araç kiralama yaparken, ilk dikkat edilmesi gereken nokta, güvenliktir. Aracın bakımlarının yapılmış olması ve hem yol hem de mevsim şartlarına uygun durumda olması büyük önem taşır. Erzurum’da hem hava şartları hem de yol şartları farklılık gösterebildiğinden, aracın bakımlarının yapılmış olması ve müşterilerin güvenliğini sağlayacak niteliğe sahip olması şarttır. Dolayısıyla Erzurum araç kiralama hizmeti alırken, aracın bakımları, yaşı ve güvenlik seviyesi kontrol edilmelidir.

Erzurum’da oto kiralama yaparken, dikkat edilmesi gereken diğer kıstas, rent a car firmasının sağladığı koşullardır. Müşteri memnuniyetine ve güvenliğine önem vermeyen firmalardan hizmet alınması mağduriyet yaşanmasına yol açabilir.

Erzurum oto kiralama yapmak isteyen müşterilerin istedikleri tarih aralıklarında, ihtiyaç duydukları araca ulaşabilmeleri için önceden rezervasyon yaptırmaları da büyük önem taşır. Önceden rezervasyon yapılmaması durumunda, araç kiralama yaparken zorluk yaşanabileceği gibi, müşterilerin istedikleri araca ulaşmaları da zorlaşacaktır.

 

Lüks Sınıf Araç Kiralamak Mı İstiyorsunuz?

 
Şirketinizin ya da şahsınızın Lüks Sınıf araç kiralama taleplerinde Türkiye genelinde yayılmış hizmet ağına sahip Nokta Rent a Car sizler için en uygun şartları oluşturulacak aracınızı teslim aldığınız anda itibaren aracı iade edeceğiniz güne kadar geçen süreçte tüm hizmet departmanlarıyla size üst düzey bir araç kiralama deneyimi yaşatacaktır.

 1955’den bugüne, ticaret hayat’ında, Erzurum’a ve Erzurum’luya vermiş olduğumuz hizmet kalitesiyle, müşteri memnuniyeti odaklı ticaret anlayışımızla var olduk.

   Ticaretin çeşitli alanlarında sürdürdüğümüz faaliyetler sonrası, halkımızın desteğini arkamıza alarak 2012 yılından itibaren Erzurum ilinde, yerel anlamda, oto kiralama sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Gelişen ve küreselleşen Türk ekonomik yapısı içerisinde yerimizi almak ve sadece Siz değerli müşterilerimize kaliteli  hizmet vermek için son model ve lüks araçlarımızla hizmet vermekten gurur duyarız. 

  Halen Aytaşlar Oto Kiralama Olarak Erzurum Bölgesinde Havalimanı ve Şehir Ofisleriyle Dünyanın büyük araç kiralama firması olan Nokta Rent A Car ın lisanslı ofisleri olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Türkiye Firma Rehberi
  Değerlendirmeler
  Henüz değerlendirme yapılmamış, İlk değerlendirmeyi sen yapabilirsin?
  Değerlendirme Gönder
  Tanınırlık: Güvenilirlik: Çalışma Kalitesi:

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu Sektörde Öne Çıkan Firmalar
  Firma Arama
  Şehir
  Sektör
  ARAMA
  Bu Sektörde Son Eklenen Firmalar
  Etiketler