Üyelik ve Gizlilik Koşulları

Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları

www.turkiyeisrehber.com, tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. Üye’nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri’ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda www.turkiyeisrehber.com, Gizlilik Prensipleri’nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. Vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. www.turkiyeisrehber.com sadece bir reklam sitesidir.

Bireysel Üyelik

www.turkiyeisrehber.com üyelik işlemi sırasında alınan e-posta adresleri; yapılan yenilikleri, haber bültenlerini, kampanyaları duyurabilmek ve üyelerimiz ile iletişimi devam ettirebilmek açısından önem taşımaktadır. www.turkiyeisrehber.com üyeleri kişisel bilgilerindeki değişiklikleri ayrıca üyelik bilgilerini güncelleyerek bildirebilmektedir.

Reklam Değerlendirme Sonuçları

Firma arayan kişi ve kurumlar, reklam üyeliği bulunan firmaların reklamın içeriğini tıklayarak iletişim kurabilmektedir. Ayrıca, www.turkiyeisrehber.com, Firmalara sistem içinden ilettiği mesajlar için e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapmaktadır.

Kurumsal Üyelik

Üyelik talep eden Firmalar. www.turkiyeisrehber.com müşteri temsilcileri ya da sistem üzerinden ulaşabilecekleri, Firma Üyelik Formu ile iletişim ve kurumsal bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler ilanlarda başvuru bilgisi olarak, iletişim ve site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin bedelinin faturalanmasında ve Firma reklam bilgisinde kullanılmaktadır. Üyelik esnasında cep telefonu ile onay işlemi gerçekleştirilmektedir. Firmalar satın aldığı hizmeti/ürünü sadece kendisi adına kullanabilir. Satın aldığı hizmeti başka kurum, kuruluş veya 3. şahıslara kullandıramaz, devredemez, onlar adına kullanamaz. Aldığı hizmet üzerinden yayınladığı ilanları sadece kendisi için yayınlayabilir. Bu ilanların ve diğer tüm ilanların fiyatlarını www.turkiyeisrehber.com belirler ve fiyatlarda bilgi vermeden değişiklik yapma hakkına sahiptir. www.turkiyeisrehber.com Firma reklamı yayınlama, başvuruları görüntüleme ve diğer özelliklerde görünen veya görünmeyen kısıtlamalar, limitler uygulayabilir. Sistem kullanımı ile ilgili dakikalık, saatlik, günlük, haftalık, aylık, yıllık çeşitli sınırlandırmalar getirebilir. Sınırsız emlak İlan yayınlama hakkı olan Firmalar, 50 adet ilan ekleme, 50 adet ürün resmi ekleme, 10 adet resim ekleme ve Firma eklerken aynı anda 5 sektöre kadar kayıt imkanı vermektedir. Bu limitler www.turkiyeisrehber.com tarafından belirlenir ve bilgi vermeden değişiklik yapabilir, www.turkiyeisrehber.com Firma reklam ve Firma arama dışında kullanıldığı tesbit edildiğinde, şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Bilgisayar programları veya benzeri yöntemler ile toplu halde veya tek tek kaydedildiği tesbit edildiğinde kötüye kullanım olarak değerlendirilir ve Firmaların üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Oluşan/oluşabilecek tüm zararlar üye Firma tarafından karşılanır.

Firma İlanları

www.turkiyeisrehber.com üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, www.turkiyeisrehber.com firma üyesi olmak gerekmektedir. Eklenen ilanlar, direkt olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan ilanlarda firmanın iletişim bilgileri herkese açık şekilde yayınlanmaktadır.
• www.turkiyeisrehber.com’te online olarak satılan tek ilan, ilan paketleri, üyelik paketleri ve ürün havuzu küçüklü, büyüklü tüm üyelerimiz için geçerlidir.
• İlan tarihini güncel tutmak için sürekli aynı ilanın eklenmesine izin verilmemektedir.
• İnsan kaynakları danışmanlığı yapan firmaların ilan yayınlayabilmesi için herhangi bir kurumdan izin alması gerekmemektedir.
• Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.
• Ortaklık, girişimcilik, bayilik, özel ders, vb. ilanları kabul edilmektedir.
• Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir.
• Sadece reklam ve ticaret amaçlı ilanlar kabul edilir.
• Yayınlanan ilan yayından istenildiği zaman firma tarafından da kaldırılabilir.
• Sitede yayınlanan ilanlar uygun görülmediği taktirde herhangi bir zamanda sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir.
• İlan metninin içerisinde firmanın iletişim bilgileri yer alamaz. İlan metninde iletişim bilgileri yeralan ilanlar yayınlanmaz. İletişim bilgileri otomatik olarak firma üyeliği esnasında girilen bilgiler olarak görünür.
• www.turkiyeisrehber.com gerekli gördüğü durumlarda firma bilgilerinde ve/veya ilan bilgilerinde haber vermeksizin değişiklik yapabilir, firma üyeliğini ve/veya ilanlarını iptal edebilir.
• Aynı firma için birden fazla üyelik oluşturulmaya çalışılmamalıdır. Bu durum mevcut tüm üyeliklerinizin iptaline neden olabilir. Daha önceden oluşturulmuş üyelik var ise lütfen bizimle iletişime geçilmelidir.
• www.turkiyeisrehber.com firma veya adaylar tarafından gelen şikayetleri dilediği şekilde ve zamanda değerlendirebilir ve sonuçlandırabilir. Aday veya firmanın üyeliğini iptal edebilir. İlgili taraflara bilgi verme zorunluluğu bulunmaz.
• www.turkiyeisrehber.com firma ve adayların site üzerinden gönderdiği tüm mesaj, mektup, yorum, vb. bilgileri okuyabilir/kontrol edebilir. Gönderilmesini uygun bulmadıklarını bilgi vermeksizin, karşı tarafa ulaşmasını engelleyebilir.
• İnternetten milyarlar kazanın,kendi işinizin patronu olun,vb. tarzda ilanlar kabul edilmemektedir.

Diğer Sitelere Yönlendirilme (Link)

www.turkiyeisrehber.com; reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine bağlantı (link) sağlamaktadır. Eleman.net, bağlantı (link) sağladığı sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler

www.turkiyeisrehber.com üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

İçerik Kullanımı

www.turkiyeisrehber.com’te yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite www.turkiyeisrehber.com izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz veya diğer internet sitelerine ilişim verilemez.

Kullanıcı Adı ve Şifre

Kurumsal ve Bireysel üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak www.turkiyeisrehber.com üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Üye’nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği Üye’nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan www.turkiyeisrehber.com sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye’ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye’ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda www.turkiyeisrehber.com bilgilendirilmelidir. www.turkiyeisrehber.com’un belirlediği güvenlik ‘ gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan Kurumsal ve Bireysel üyelerin, güvenlik – gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde www.turkiyeisrehber.com sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde “Destek’ bölümümüz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir.
www.turkiyeisrehber.com Gizlilik Prensipleri, üyeler hakkında edinilen bilgilerin kullanım amacı ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, www.turkiyeisrehber.com’a Üye olarak, işbu Gizlilik Prensipleri’nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve Gizlilik Prensipleri’nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul ve taahhüt eder.
www.turkiyeisrehber.com, Gizlilik Prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.